Pod sosnami

Pod sosnami
ul. Tomaszowska 17
22-672 Susiec
tel.: 84 665 49 78
kom.: 728 583 390

Opis obiektu

Wakacje, urlop, weekend z dala od zgiełku miasta? Każdy z nas marzy o chwili wytchnienia, zapomnienia i odskoczni, od tej szarej rzeczywistości i codziennych obowiązków. Czas, jaki możemy spędzić z najbliższymi, to najpiękniejsze chwile, na jakie powinno czekać się cały rok.

Agroturystyka "Pod Sosnami" w Suścu, to z pewnością przystań, która może stać się idealnym rozwiązaniem na wakacyjną przygodę. Wyjątkowe miejsce, cudowny klimat, niepowtarzalny charakter. Jeśli sądzimy, że nie ma prawdziwego raju na ziemi - z pewnością nie byliśmy w Suścu - miejscu magicznym, pięknym, wyjątkowym pod każdą postacią.

Agroturystyka "Pod Sosnami", to doskonałe miejsce na wypoczynek, na chwile relaksu i zapomnienia. To również idealna baza wypadkowa na zwiedzanie całego Roztocza. Jeśli wakacje pełne wrażeń - to tylko w miejscowości Susiec i pięknie położonej agroturystyce, która zaprasza na nocleg, wspaniałą kuchnię regionalną i mile spędzony czas. 

Pokoje

Oferujemy :
- całoroczny wypoczynek w pokojach 2-3 osobowych
- pokoje z łazienkami na parterze
- dysponujemy sześcioma pokojami ( 18 miejsc noclegowych)
- do dyspozycji ogólnodostępna kuchnia
- cena - 30zł osobodoba

Okolica

Susiec jako wieś w województwie lubelskim na Roztoczu, posiada wielkie pięknych, wyjątkowych miejsc i zabytków. Z całą jednak pewnością warto zwrócić uwagę na Błudek, które w sposób szczególny zasługuje na uznanie i pamięć. Będąc w Suścu, na pewno warto odwiedzić to tak niezwykłe, ale jakże okazałe miejsce.

Galeria