"Wszędzie Daleko" - Domek letniskowy oraz biesiadny

"Wszędzie Daleko" - Domek letniskowy oraz biesiadny
Wronowice 96
22-546 Wronowice
kom.: 664 495 731
maro.krzyzak@wp.pl

Opis obiektu

"Wszędzie Daleko" oferuje noclegi w domku letniskowym w lesie nad stawem oraz domek przygotowany pod organizację przyjęć/imprez dla 30-40 osób.

"Wszędzie Daleko" usytuowane jest około 45km od Zamościa w kierunku południowo-wschodnim.

Domek "letniskowy" - to 4-5 osobowy domek na ogrodzonej 0,60 ha działce ze stawem. Wyposażony w aneks kuchenny, salonik z kominkiem, łazienkę i dwa pokoje sypialne. Staw jest zarybiony. Istnieje możliwość wędkowania. Do dyspozycji gości oferujemy łódkę. W odległości 60m od posesji płynie rzeka Huczwa.
Nie stwarzamy trudności jeżeli chodzi o przywóz pupili.

Cena wynajmu 150 zł/doba.

Domek "Biesiadny” przeznaczony jest na imprezy zamknięte na około 30-40 osób wyposażony w kuchnię łazienkę i salę taneczno-konsumpcyjną z kominkiem. Stanowi on idealne miejsce na imprezy okolicznościowe   i integracyjne.
Duży obszar z miejscem na ognisko pozwala miło spędzić czas w gronie przyjaciół również na świeżym, leśnym powietrzu.

W przypadku wynajmu domku mieszkalnego na wypoczynek indywidualny domek „Biesiadny” nie będzie udostępniany innym gościom.

 

Okolica

"Wszędzie Daleko" usytuowane jest około 45km od Zamościa w kierunku południowo-wschodnim.

W okolicy ok. 1,5 km w miejscowości Czermno odkryto ruiny Czerwienia (XIII wiek) stanowiącego serce Grodów Czerwieńskich. W 2011 roku w ruinach starego kościoła odkryto skarb.

Miejsce to jest urokliwe samo w sobie dla ludzi szukający ciszy, głuszy i spokoju, ale może również stanowić bazę wypadową na zwiedzanie znajdującego się w odległości ok. 45 km Zamościa – Perły Renesansu jak i Roztocza.

Blisko od nas do wielu miejsc znanych na Roztoczu. "Wszędzie Daleko" to miejsce dobre na bazę wyjazdową na Ukrainę.

 

Galeria