Bizior Mariola "Biziorówka"

Bizior Mariola "Biziorówka"
Obrocz 135
22-470 Zwierzyniec
kom.: 608774971
mariola.bizior@wp.pl

Opis obiektu

Biziorówka znajduje się w miejscowości Obrocz (6 km od Zwierzyńca). Kwatera ma charakter leśniczówki, położona jest w otoczeniu lasów i pól, na skraju miejscowości, 150 m od drogi głównej. Dojazd do kwatery drogą asfaltową. Dom w całości przeznaczony jest dla gości. Nie łączymy gości - przyjmujemy na dwóch poziomach,albo grupę, albo rodziny, decyduje kolejność zamówienia!

Pokoje

Pokoje urządzone są wygodnie w stylu domowym. TV-SAT w całym domu.                                                                               

Kuchnio-jadalnie wyposażone są w sprzęt pozwalający na samodzielne przygotowanie posiłków (lodówki, kuchenki gazowe, naczynia i garnki). Jadalnie wyposażone są w stoły, przy których można biesiadować i prowadzić długie rozmowy...
 
Parter
- 3 pokoje (dla 6 osób)
- duża kuchnio-jadalnia
- łazienka
- taras przed domem
 
Piętro
- przeznaczone dla 6-8 osób, poziom ma charakter apartamentu urządzonego w starym stylu
- 1 sypialnia (dla dwóch osób)
- duży pokój z możliwością podziału na dwa mniejsze przesuwanymi drzwiami (w pokoju znajduje się kominek)
- łazienka

Okolica

Świeże powietrze i czysta woda, ponad 100 słonecznych dniw roku, bliski kontakt z dziką przyrodą - to tylko niektóre powody dla których koniecznie trzeba odwiedzić Roztocze!

Liczne szlaki piesze i rowerowe, szeroka oferta spływów kajakowych, przejażdżki bryczką i brekiem, w zimie kuligi i stoki narciarskie. Lasy pełne grzybów (w naszej kwaterze istnieje możliwość suszenia w profesjonalnym piecu,oferujemy również porady dla początkujących grzybiarzy), w pobliskiej wsi (Hutki) znajduje się łowisko. Sąsiedztwo Roztoczańskiego Parku Narodowego zapewnia bliskość niczym nieskażonej przyrody.

Galeria