Pełna lista aktualności

Wyświetlono rezultaty 139-144 z 173.
11
marzec
2012
wystawa malarstwa i rysunku

wystawa malarstwa i rysunku

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na wystawę malarstwa i rysunku, uczennic klasy czwartej Liceum Plastycznego: Joanny Kowalczuk, Olgi Szubiak, Pauliny Hałasy, Anny Buczkowskiej i Justyny Panas. Na wystawie prezentujemy min.: martwe natury, pejzaże z motywami Zamościa, malarskie portrety, rysunek postaci, wiodące tematy w edukacji artystycznej. Ekspozycja prac odbędzie się w dniach 7.03 – 21.03.2012 r. w Zamojskim Domu Kultury przy ulicy Partyzantów, serdecznie zapraszamy.

08
marzec
2012
Artur Sznajderowicz

Artur Sznajderowicz

Fotografuje krajobraz, architekturę. Od najmłodszych lat zajmuje się fotografią. Jego zbiory liczące kilka tysięcy zdjęć są owocami podróży po świecie.
Pasjonuje się fotografią tradycyjną. Prawie nigdy nie rozstaje się z aparatem fotograficznym dlatego też jego zdjęcia są spontaniczne i zaskakujące. Prezentowana wystawa jest jedną z wielu podróży do Berlina – motocyklem.

29
luty
2012
Plebiscyt czytelników

Plebiscyt czytelników

Zapraszamy do głosowania na Roztoczańską Książkę Roku. Konkurs obejmuje zgłoszone do konkursu publikacje książkowe za rok 2011, związane z Roztoczem tematem lub osobą autora. Czytelnicy głosują poprzez złożenie karty plebiscytowej dostępnej w sekretariacie ZDK lub drogą elektroniczną: literackiszlakroztocza@wp.pl. Karta plebiscytowa umieszczona jest na stronie internetowej organizatora - Zamojskiego Domu Kultury: http://www.zdk.zamosc.pl/dzialania/literacki-szlak-roztocza/.

15
luty
2012
WĘDRUJĄCA KSIĄŻKA w Zamojskim Domu Kultury

WĘDRUJĄCA KSIĄŻKA w Zamojskim Domu Kultury

Na półce z „Wędrującą książką” możesz pozostawić lub wyszperać interesującą pozycję dla siebie. Przeczytasz………odnieś na miejsce.
Książki nie powinny zalegać na półkach, ale krążyć z rąk do rąk – po to, aby jak najwięcej ludzi miało z nich pożytek.
Zapraszamy do Zamojskiego Domu Kultury.

05
luty
2012
Zamojskie Ferie z Fantastyką

Zamojskie Ferie z Fantastyką

Zamojskie stowarzyszenie kulturalne "Czerwony Smok" wraz z Zamojskim Domem Kultury organizuje trzecie już Zamojskie Ferie z Fantastyką.
Zaczynamy w niedzielę 5 lutego o 10.00 w Zamojskim Domu Kultury.
www.zdk.zamosc.pl

29
styczeń
2012
Bal przebierańców

Bal przebierańców

Zamojski Dom Kultury zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na Karnawałowy Bal Przebierańców 29 stycznia 2012 r. (niedziela), godz. 16.00-18.00 Wstęp dla dzieciaka 7 zł plus małe co nieco na wspólny poczęstunek. ZAPRASZAMY!